مشتریان دریا سرور ملزم به رعایت تمامی بندهای قوانین می باشند. این قوانین ممکن است با توجه به شرایط، تغییر، حذف یا اضافه شوند لذا تمامی کاربران موظف هستند قوانین به روز شده را مطالعه نمایند.

۱٫سرویس ‌گیرنده موظف است که از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی حقوقی بدون اخذ موافقت دریا سرور مجاز مجاز نمی باشد.
۲٫ سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد و همچنین استفاده سرویس ها به عنوان موارد هک ، کرک و اتک ممنوع می باشد و در صورت مشاده سرویس بدون اطلاع مسدود خواهد شد.
۳٫سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.
۴٫سرورهای اختصاصی مدیریت نشده می باشند و سرویس گیرنده خود مسول مدیریت آن می باشد.
۵٫ با توجه به نرخ متغیر ارز، دریا سرور مجاز است در هر زمان نسبت به کاهش و یا افزایش هزینه ی خدمات اقدام نماید.
۶٫ استفاده از تورنت در تمامی سرورها غیر مجاز می باشد.
۷٫ دریا سرور متعهد میشود کلیه ی درخواست ها ی پشتیبانی کاربران را در زمان های معمول در حداکثر ۴۸ ساعت پاسخ دهد. در صورت ارسال درخواست های مکرر در این برهه ی زمانی و ایجاد اختلال در پاسخگویی به درخواست های دیگر دریا سرور حق قطع سرویس دهی به کاربر خاطی را برای خود محفوظ میدارد.
۸٫امکان عقد قرارداد رسمی برای کلیه ی سرویس ها وجود دارد و هیچ محدودیتی در سقف قرارداد وجود ندارد. همچنین امکان ارسال قرارداد به کلیه ی نقاط ایران وجود دارد که هزینه ی ارسال بسته ها به طور کامل با مشترک می باشد. به کلیه ی قرارداد های رسمی ، ۱۵ درصد هزینه ی کل قرارداد افزوده می شود.
۹٫دریا سرور هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی سرورهای مجازی نمی پذیرد و تهیه بک آپ و نگهداری از اطلاعات موجود در سرور ، به عهده خود مشتری میباشد.
۱۰٫کلیه ی سرویس ها قابلیت Upgrade (ارتقاء) را دارا میباشند ولی غیر قابل Downgrade (کاهش منابع و یا کاهش به پلن پایین تر) هستند.
۱۱٫آماده سازی و تحویل سرور مجازی در شرایط عادی بین ۱۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت طول خواهد کشید که این زمان با توجه به شرایط سفارش ممکن هست متغیر باشد. (در صورت نیاز به زمان بیشتر ، این مورد به اطلاع کاربر خواهد رسید)
۱۲٫برگشت کامل وجه برای سرورهای اختصاصی پس از ارسال سفارش به دیتاسنتر و پرداخت وجه، به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.
۱۳٫هزینه ی نصب و راه اندازی اولیه ی سرور مجازی رایگان بوده ولی در صورت درخواست مشتری جهت نصب مجدد سیستم عامل، مبلغ ۵ هزار تومان اخذ می گردد.
۱۴٫سرویس گیرنده موظف است تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ کند و در صورت ارسال تیکت با حروف انگلیسی، ضمن تذکر این مورد ترتیب اثری نسبت به آن تیکت داده نخواهد شد.
۱۵٫با توجه به تبعیت شرکت دریا سرور از قوانین جمهوری اسلامی ایران و ارائه سرویس از دیتاسنترهای آمریکایی و اروپایی، تمامی کاربران موظف هستند با قبول قوانین سرویس دهی در جمهوری اسلامی ایران به همراه رعایت قوانین بین المللی اقدام به خرید و استفاده از سرویسهای ارائه شده نمایند.

Leave a Reply