شماره تماس: 02128422740ایمیل: info@daryaserver.ir

قوانین و مقررات شرکت دریا سرور

مشتريان دریا سرور ملزم به رعايت تمامي بندهای قوانين مي باشند. اين قوانين ممکن است با توجه به شرايط، تغيير، حذف يا اضافه شوند لذا تمامي کاربران موظف هستند قوانين به روز شده را مطالعه نمايند.

1.سرویس ‌گیرنده موظف است که از نام و نام خانوادگی حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص حقیقی حقوقی بدون اخذ موافقت دریا سرور مجاز مجاز نمی باشد.
2. سرویس ‌گیرنده متعهد می‌گردد اقدام به Spam ننماید، هیچ‌کدام از سایت‌ها و سرویس‌های خود و مشتریان را به‌وسیله‌ Spam ( نامه‌های ناخواسته ) تبلیغ ننماید و امکان Spam را برای شخص ثالث فراهم نیاورد و همچنین استفاده سرویس ها به عنوان موارد هک ، کرک و اتک ممنوع می باشد و در صورت مشاده سرویس بدون اطلاع مسدود خواهد شد.
3.سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.
4.سرورهای اختصاصی مدیریت نشده می باشند و سرویس گیرنده خود مسول مدیریت آن می باشد.
5. با توجه به نرخ متغیر ارز، دریا سرور مجاز است در هر زمان نسبت به کاهش و یا افزایش هزینه ی خدمات اقدام نماید.
6. استفاده از تورنت در تمامی سرورها غیر مجاز می باشد.
7. دریا سرور متعهد میشود کلیه ی درخواست ها ی پشتیبانی کاربران را در زمان های معمول در حداکثر 48 ساعت پاسخ دهد. در صورت ارسال درخواست های مکرر در این برهه ی زمانی و ایجاد اختلال در پاسخگویی به درخواست های دیگر دریا سرور حق قطع سرویس دهی به کاربر خاطی را برای خود محفوظ میدارد.
8.امکان عقد قرارداد رسمی برای کلیه ی سرویس ها وجود دارد و هیچ محدودیتی در سقف قرارداد وجود ندارد. همچنین امکان ارسال قرارداد به کلیه ی نقاط ایران وجود دارد که هزینه ی ارسال بسته ها به طور کامل با مشترک می باشد. به کلیه ی قرارداد های رسمی ، 15 درصد هزینه ی کل قرارداد افزوده می شود.
9.دریا سرور هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات موجود روي سرورهاي مجازي نمي پذيرد و تهيه بک آپ و نگهداري از اطلاعات موجود در سرور ، به عهده خود مشتري ميباشد.
10.کلیه ی سرویس ها قابلیت Upgrade (ارتقاء) را دارا میباشند ولی غیر قابل Downgrade (کاهش منابع و یا کاهش به پلن پایین تر) هستند.
11.آماده سازي و تحويل سرور مجازي در شرايط عادي بين 10 دقيقه تا 24 ساعت طول خواهد کشيد که اين زمان با توجه به شرايط سفارش ممکن هست متغير باشد. (در صورت نياز به زمان بيشتر ، اين مورد به اطلاع کاربر خواهد رسيد)
12.برگشت کامل وجه براي سرورهاي اختصاصي پس از ارسال سفارش به ديتاسنتر و پرداخت وجه، به هيچ وجه امکان پذير نمي باشد.
13.هزینه ی نصب و راه اندازی اولیه ی سرور مجازی رایگان بوده ولی در صورت درخواست مشتری جهت نصب مجدد سیستم عامل، مبلغ 5 هزار تومان اخذ می گردد.
14.سرویس گیرنده موظف است تيکت هاي پشتيبانی را به زبان فارسي تايپ کند و در صورت ارسال تيکت با حروف انگليسي، ضمن تذکر اين مورد ترتيب اثری نسبت به آن تيکت داده نخواهد شد.
15.با توجه به تبعيت شرکت دریا سرور از قوانين جمهوري اسلامي ايران و ارائه سرويس از ديتاسنترهاي آمريکايي و اروپایی، تمامي کاربران موظف هستند با قبول قوانين سرويس دهي در جمهوري اسلامي ايران به همراه رعايت قوانين بين المللي اقدام به خريد و استفاده از سرويسهاي ارائه شده نمايند.

طراحی شده با توسط دریاسرور

هاست ابری

،

هاست سی پنل

،

نمایندگی سی پنل

،

سرور مجازی

،

سرور اختصاصی

،

سرور مجازی ابری

،

خرید سرور مجازی

،

خرید هاست cpanel

،

خرید vps