در دنیایی که اکثر ارتباطات به صورت الکترونیک شده است طراحی سایت از لحاظ مختلفی به یک ضرورت تبدیل شده. در اینجا چند مورد از مواردی که لزوم داشتن وب سایت را برای افراد اثبات می کند نام می بریم:

آیا در مورد درآمدی که از وب سایت های مختلف دارند چیزی می دانید؟ ما به شما کمک می کنیم که از درآمد این سایت ها تا حدی باخبر شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

خدمات و محصولات ارائه شده توسط شما چگونه می توانند در سطح کشور یا جهان مطرح شوند؟ آیا غیر از وب سایت گزینه دیگری مد نظرتان است؟ شما می توانید در سطح جهان مطرح شوید. همانطور که شرکت های بزرگی از خارج از ایران برای ما معروف شده اند.

اگر از تمام مزیت های وجود وب سایت را برای کار خود چشم پوشی کنید آیا می توان افزایش اعتبار  و کلاس کاری وب سایت را نادیده گرفت؟ همین که نام وب سایتتان را در کاتالوگ ، کارت ویزیت ، تبلیغات و … بنویسید مشتری های شما دیدگاه بهتری به شما پیدا می کنند.

طراحی وب سایت برای شما سود هایی فراتر از این مباحث دارد. اگر شما سایتی داشته باشید که بهینه سازی شده باشد یا به اصطلاح سئو شده باشد وقتی افراد در گوگل و موتور های جستجو سرچ یا جستجو می کنند و خدمات شما را می خواهند ، وب سایت شما در صفحات نخست گوگل نمایان می شود و افراد با کلیک وارد سایت شما شده و مشتری شما می شوند.

فرض کنید شخصی از مشتریان گذشته فقط نام شما را به یاد دارد، فقط کافی است نام شما را در اینترنت جستجو کند تا سایت شما همراه آدرس ، شماره تلفن ، کروکی و …ببیند. یا شخصی می خواهد نمونه کارهای شما را ببیند. باید زحمت رفت و آمد و … را بکشد. در صورتیکه با داشتن یک وب سایت می توانید نمونه کارهایتان را به سراسر جهان نشان دهید.

اگر فروش شما محدود به مشتریانی است که به صورت حضوری به شما مراجعه می کنند باید بگوییم شما چند قدم از دنیای روز عقب هستید و باید سعی کنید خود را به فروش اینترنتی برسانید. شما می توانید محصولات خود را داخل سایت همراه عکس ها و توضیحات قرار دهید و از طریق وب سایت شروع به فروش محصولات خود کنید. حتی هزینه ها و مبالغ را به صورت اینترنتی دربافت کنید.

Themetf